Bentley Motors ogłasza szczegółowe informacje na temat nowego Bentleya Flying Spur V8 S Black Edition – samochodu przeznaczonego dla klientów poszukujących luksusowej limuzyny o dużej mocy i bardziej dynamicznej estetyce.

Zestaw uderzających nowinek we wnętrzu jak i na zewnątrz został zaprojektowany przez brytyjskich projektantów aby odzwierciedlić sportowy charakter samochodu. Połyskująca czerń, przyciemnione klosze świateł, połyskujące ciemne listwy szyb i lusterka i nowy styl felg zapewniają bardziej dynamiczny, świeży wygląd dla drzemiącego pod maską silnika V8 S.

Wewnątrz znajdziemy w opcji unikalny podział kolorów z nowatorskimi akcentami, a w standardzie dostaniemy trójramienne koło kierownicy Sport Plus i wykończenie w kolorystyce Piano Black.

Silnik dostał większą moc, z 4 litrowej jednostki V8 auto wydobywa moc 521 KM i 680 Nm momentu obrotowego, które napędzają limuzynę do pierwszej setki w 4,9 sekundy, a prędkość maksymalna modelu Flying Spur wynosi 306 km/h. Moc jest przenoszona na drogę poprzez napęd na cztery koła o rozkładzie 40:60, dając swobodę i frajdę z jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Ciemniejsze, bardziej dynamiczne zewnętrze

Przednie reflektory i tylne lampy mają charakterystyczny ciemny odcień i czarne ramki, a chłodnica, listwy okien, lusterka wsteczne, nakładki spryskiwaczy reflektorów i klamki drzwi zostały pokryte połyskującą czernią.

Flying Spur V8 S Black Edition otrzymał wytwarzane na zamówienie 21 calowe felgi o 7 ramieniach wykończone w kolorze połyskującej czerni. Klienci mogą wybrać spośród czarnych lub czerwonych zacisków hamulcowych.

Luksusowo-sportowe wnętrze

Unikatowe wnętrze zdominowane jest przez pojedynczy ton z odważnymi, kontrastującymi naszywkami w kolorze czerwonym. Ten sam akcentujący kolor jest dopasowany przez kontrastującą podsufitkę, która przebiega przez środek dachu. Wersja Black Edition ma również okleinę w kolorze Piano Black i trójramienną kierownicę Sport Plus, z kontrastowymi szwami wypełniającymi śmiałe, sportowe wnętrze.

Oczywiście jeśli klienci zażyczą sobie inną estetykę wnętrza, mogą wybierać spośród pełnej gamy kolorów obszyć i splotów.

Zobacz również:   Premiera nowej Toyoty RAV4 oraz dni otwarte w salonach sieci dealerskiej

Leave a Reply