Kompaktowy hatchback nowej generacji to zupełnie nowa propozycja na rynku, która zrywa z obowiązującymi w tym segmencie kanonami i idealnie wpisuje się w tożsamość marki Citroën:

– Mocna, oryginalna koncepcja: nadwozie, które łączy różne kanony wzornictwa samochodowego i wyznacza nowy etap w stylistyce Citroëna.

– Komfort w kabinie: wszystkie zalety programu Citroën Advanced Comfort® dla większego komfortu wszystkich pasażerów. Te cechy są jeszcze bardziej odczuwalne w Nowym ë-C4 – 100% ëlectric oferującym ë-Comfort.

– Wybór rodzaju napędu: 100% elektryczny, benzynowy lub Diesel.

Nowy Citroën C4 i ë-C4 pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków i przyciągają uwagę niepowtarzalną, odważną koncepcją. Podwyższone nadwozie o wyrazistej stylistyce łączy elegancję i dynamikę hatchbacka z subtelnie podkreślonymi cechami SUV-a, które dodają mu siły i charakteru. Płynna i aerodynamiczna linia nadwozia ma elementy typowe dla Citroëna, w szczególności nowy, charakterystyczny układ świateł LED w kształcie litery V z przodu (od wersji FEEL) i z tyłu. Stylistyka obu modeli jest zdecydowanie bardziej wyrazista, atletyczna i dynamiczna.

Nowoczesne, ciepłe i zaawansowane technologicznie wnętrze stanowi zapowiedź dobrego samopoczucia i komfortu. Każdy klient będzie mógł skonfigurować swój samochód zgodnie ze swoimi upodobaniami dzięki 31 kombinacjom kolorystyki nadwozia i pakietom Color oraz 6 kompozycji wnętrza.

Nowy Citroën C4 i Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków, a szeroki wybór wersji spełni oczekiwania każdego klienta indywidualnego i każdej firmy.

Ceny zaczynają się od 125 000 zł brutto w wersji elektrycznej, 73 300 zł brutto w wersji benzynowej i 83 450 zł brutto w przypadku Diesli. Nowy Citroën C4 i Nowy Citroën ë-C4 pojawią się w salonach na początku 2021 roku.

Zobacz również:   Nowy Seat Leon (2020- )

Leave a Reply