Czas okazji podczas „Dni Profesjonalistów” w salonach Fiat Professional

008 kopia

  • W salonach sprzedaży Fiat Professional ruszyła wiosenna akcja handlowa „Dni Profesjonalistów” skierowana do polskich przedsiębiorców poszukujących pewnego narzędzia do pracy, jakim jest oszczędny i niezawodny samochód dostawczy.
  • Tylko do 3 czerwca br. przy zakupie Fiata Doblò Cargo lub Ducato Klient otrzyma rejestrator z nawigacją za 1 zł netto oraz Leasing Elastyczny od 102% i ubezpieczenie od 2,7%2.
  • Gama samochodów Fiat Professional obejmuje 12 wersji modelowych adresowanych do przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach – od małych vanów, takich jak kompaktowe Panda Van i Punto Van, przez średniej wielkości transportery jak dostępne w dwóch wersjach Fiorino i Doblò, po trzy rodzaje Scudo i równie wiele wersji hitowego samochodu dostawczego o DMC 3,5 tony – Fiata Ducato.
  • Uniwersalny Doblò Cargo łączy takie korzyści jak oszczędność spalania z niskimi kosztami eksploatacji, małą utratą wartości przy dalszej odsprzedaży oraz niezawodnością potwierdzoną przez niemiecką organizację kontroli pojazdów DEKRA.

009 kopia

W salonach sprzedaży Fiat Professional ruszyła wiosenna akcja handlowa „Dni Profesjonalistów”. W ciągu najbliższych dni Klienci marki mogą nabyć całą gamę samochodów dostawczych Fiat Professional na specjalnych warunkach1. Tylko do 3 czerwca br. przy zakupie niezawodnego i oszczędnego Fiata Doblò Cargo lub flagowego Ducato, Klient otrzyma rejestrator z nawigacją za 1 zł netto. Dodatkowo, podczas „Dni Profesjonalistów” modele te są dostępne w Leasingu Elastycznym od 102% i z ubezpieczeniem od 2,7%2. Na upominek oraz ofertę promocyjną Leasingu i Ubezpieczenia adekwatną do modelu mogą też liczyć nabywcy Fiatów Fiorino oraz Scudo.

150202_Fiat-Professional_Nuovo-doblo-cargo_03 kopia

„Dni Profesjonalistów” to akcja grupy Fiat Chrysler Automobiles i dealerów marki Fiat Professional skierowana do polskich przedsiębiorców poszukujących pewnego narzędzia do pracy, jakim jest oszczędny i niezawodny samochód dostawczy. „Dni Profesjonalistów” od lat są już znane na rynku jako czas wyjątkowych ofert w salonach Fiat Professional – marki, która kolejny rok utrzymuje pozycję zdecydowanego lidera w sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce. W 2014 r. Polacy zarejestrowali 10 589 samochodów Fiat Professional (+7,0%), dzięki czemu marka osiągnęła udział w rynku 23,3%. Oznacza to, że niemal co czwarty nowy samochód dostawczy, który wyjechał z salonów sprzedaży na polskie drogi, to pojazd marki Fiat Professional, a najlepiej sprzedającym się autem dostawczym nad Wisłą od 8 lat pozostaje flagowy model marki Fiat Ducato (6 906 egzemplarzy sprzedanych w 2014 r.).

150202_Fiat-Professional_Nuovo-doblo-cargo_18 kopia

W tym roku profesjonaliści z Fiata ponownie zapraszają profesjonalnych Klientów na „Dni Otwarte”. Tylko przez najbliższe 10 dni cała gama samochodów dostawczych numer 1 w Polsce jest dostępna w wyjątkowej promocji1. Przy zakupie niezawodnego Fiata Doblò Cargo lub flagowego Ducato oraz innych wybranych modeli Fiat Professional każdy Klient otrzyma za 1 zł netto funkcjonalny i wydajny rejestrator z nawigacją NavRoad Movio 2. Dodatkowo, do 3 czerwca br. Doblò Cargo lub Ducato można sfinansować w leasingu elastycznym od 102% i z pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych już od 2,7%2. Pozostałe samochody dostawcze posiadają oferty adekwatne do modeli – Fiat Fiorino Leasing Elastyczny od 104% i ubezpieczenie od 3,9%3, zaś Fiat Scudo Leasing Elastyczny od 104% i ubezpieczenie od 3,2%4.

Gama samochodów Fiat Professional obejmuje 12 wersji modeli adresowanych do przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach – od małych vanów, takich jak kompaktowe Panda Van i Punto Van, przez średniej wielkości transportery jak dostępne w dwóch wersjach Fiorino i Doblò, po trzy rodzaje Scudo i równie wiele wersji hitowego samochodu dostawczego o DMC 3,5 tony – Fiata Ducato.

Zobacz również:   Światowa premiera Renault Kwid Racer oraz Kwid Climber

150202_Fiat-Professional_Nuovo-doblo-cargo_23 kopia

Uniwersalny Doblò, który plasuje się pośrodku gamy Fiat Professional, to rozsądny wybór wielu przedsiębiorców w Polsce i na świecie. Samochód łączy takie korzyści, jak oszczędność spalania, zapewnioną przez wersję Ecojet ze spalaniem w cyklu mieszanym na poziomie 4,4 l/100 km, z niskimi kosztami eksploatacji, na które oprócz oszczędnego zużycia paliwa składają się także konkurencyjne koszty części i przeglądów oraz niskie koszty finansowania i ubezpieczenia. Zalety te uzupełniają mała utrata wartości Doblò przy dalszej odsprzedaży oraz niezwykle pożądana w codziennej pracy niezawodność potwierdzona przez niemiecką organizację kontroli pojazdów DEKRA. Fiat Doblò zajął pierwsze miejsce w klasie w Raporcie Samochodów Używanych DEKRA w 2015 roku w przedziale kilometrowym 50.000-100.000 km. Doblò zdobył najwyższą ocenę ++ w badaniach indeksu usterkowości, wyprzedzając w rankingu Mercedesa Vito i Skodę Roomster. Według rankingu DEKRA 79,2% badanych egzemplarzy Doblò nie ma istotnych usterek i tylko 6,4% ma drobne usterki.

Produkowany od 2000 r. Fiat Doblò jest oferowany w przeszło 80 krajach na całym świecie, gdzie doczekał się ponad 1400.000 sprzedanych egzemplarzy. Obecna, czwarta generacja modelu składa się z przeznaczonej dla aktywnej rodziny nawet 7-miejscowej wersji osobowej oraz aż czterech wersji nadwozia do pracy (Cargo, Kombi, Work Up i podwozie do zabudowy), dwóch wariantów wysokości dachu i dwóch długości rozstawu osi. Kierowca nowego Doblò ma do wyboru jeden z sześciu silników turbodiesla: 1.3 Multijet II (75 i 90 KM), 1.6 Multijet II (100 i 105 KM), 1.6 Multijet II o mocy 90 KM ze zrobotyzowaną skrzynią biegów i 2.0 Multijet II o mocy 135 KM oraz trzy silniki benzynowe: 1.4 o mocy 95 KM, 1.4 TurboJet o mocy 120 KM i 1.4 TurboJet o mocy 120 KM (benzyna/metan). Jest to najszersza oferta w segmencie z wersjami i rozwiązaniami, które rozciągają się od furgonów po pojazdy specjalistyczne.

„Dni Profesjonalistów” trwają do 3 czerwca br., szczegóły dostępne u dealerów oraz na stronach www.fiatprofessional.pl i www.dniprofesjonalistow.pl

1 Oferta dotyczy modeli: Fiorino, Doblò Cargo, Scudo i Ducato.
2 Leasing Elastyczny oferowany przez FGA Leasing Polska Sp. z o.o. z opcją nieodpłatnego przeniesienia jednego czynszu w roku na koniec okresu umowy. Koszt 102% dla warunków: czynsz inicjalny 45%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Ubezpieczenie komunikacyjne AC\OC\Assistance STU Ergo Hestia.
3 Leasing Elastyczny – koszt 104% dla warunków: czynsz inicjalny 45%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Ubezpieczenie komunikacyjne: 3,9% – AC\OC\Assistance STU Ergo Hestia lub 1890 zł – AC\OC\Assistance/NW TU Benefia.
4 Leasing Elastyczny – koszt 104% dla warunków: czynsz inicjalny 45%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Ubezpieczenie komunikacyjne: 3,2% – AC\OC\Assistance STU Ergo Hestia lub 2590 zł – AC\OC\Assistance/NW TU Benefia.

Leave a Reply