Dacia świętuje sprzedaż 4-milionowego auta podczas pikniku

Z roku na rok Dacia kontynuuje wzrost sprzedaży, ustanawiając swój nowy rekord w młodej historii marki. Ten kamień milowy firmy Dacia uczciła wraz z ogromną liczbą fanów marki na dorocznym pikniku w Niedzielę w Domaine de Courson we Francji.

Dacia_80018_global_en

Denys Carrasse wraz z zakupem swojej Dacii Duster stał się częścią historii marki. Pan Charrasse był przyjęty i uhonorowany przez 11 212 francuskich uczestników imprezy, mających okazję podpisać się na specjalnie przygotowanym do tego Dusterze.

Dacia_80014_global_en

Dacia cieszy się sporą popularnością w 44 krajach na całym świecie, zwłaszcza we Francji. Od początku roku marka zajmuje piąte miejsce wśród samochodów osobowych we Francji pod względem sprzedaży, a  model Sandero jest liderem wśród sprzedanych modeli.

Dacia_80015_global_en

Piknik został zwieńczony koncertem Christophe’a Willem’a. To już 8 edycja corocznego spotkania fanów Dacii, a podczas pikniku oferowane były atrakcje dla całej rodziny.

Dacia_80008_global_en

Jeśli jesteś właścicielem Dacii na pewno zainteresuje Cię Polski Zlot Dacii w Zrębicach koło Częstochowy, który odbędzie się w dniach 26-28 Sierpnia.

Miejsce zlotu:
http://www.folwark-zrebice.pl/
Zrębice, ul. Główna 17
42-256 Olsztyn

t_plakat_102

Zobacz również:   Nowe Audi Q5 pojawi się w salonach na początku 2017 roku

Leave a Reply