picture3

Każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać – niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, napraw czy też montażu najlepiej oryginalnych akcesoriów. Jest to szczególnie istotne, jeśli zdecydujemy się na odsprzedaż swojego samochodu.

Udowodniona historia serwisowania w Autoryzowanym Serwisie ŠKODY (ASO), okaże się wtedy dużym atutem. Dowodzi tego raport, opracowany przez największy internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce, otoMoto, na zlecenie Związku Dealerów Polskich.

Korzystając z usług autoryzowanego serwisu ŠKODY, Klient wykazuje się dbałością nie tylko o swój samochód, ale także o portfel. Co zatem może zyskać Klient, serwisując w ASO swoją ŠKODĘ? Głównym celem raportu było porównanie cen konkretnych modeli aut z rozróżnieniem na to, czy były one serwisowane w autoryzowanym serwisie, czy w warsztacie niezależnym. Pozwoliło to na wyciągnięcie kilku kluczowych wniosków:

– średnia korzyść przy odsprzedaży samochodu marki ŠKODA serwisowanego w ASO, to 10%, co w przeliczeniu na złotówki pozwala uzyskać cenę wyższą o 2 460 zł,

– serwisowanie w ASO pozwala skrócić czas sprzedaży auta,

– Klienci szukający samochodów są coraz bardziej świadomi i wiedzą, że auto z książką przeglądów serwisowych będzie bardziej zadbane i utrzymane w lepszej kondycji.

picture2

W raporcie otoMoto, najlepiej spośród wszystkich aut marki ŠKODA – mając na uwadze ujęcie procentowe – wypadła Octavia z 2011 roku. Średnia różnica w cenie tego modelu z 2011 roku między autami serwisowanymi a nieserwisowanymi w ASO wyniosła aż 26%!

Wyniki raportu nie dowodzą rzecz jasna wszystkich zalet korzystania z Autoryzowanych Serwisów ŠKODY. Wśród pozostałych należy wskazać również że:

– serwis ŠKODY jest zawsze blisko – sieć serwisowa marki jest jedną z największych w Polsce,

– oferuje wysoką jakość usług,

– zapewnia kompleksowy zakres usług,

– na bezpieczeństwie i trwałości samochodu nie warto oszczędzać.

Zobacz również:   Dwa nowe hybrydowe modele BMW 225xe i 330e [galeria]

Więcej informacji na temat Autoryzowanych Serwisów ŠKODY, można znaleźć na stronie internetowej: www.skoda-auto.pl.

5 KOMENTARZE

  1. Dla mnie ASO jest gwarancją jakości, zawożę samochód i wiem, że jest w dobrych rękach. Ponad to serwisowanie mojego pojazdu w serwisie autoryzowanym forda nie kosztuje mnie krocie. Kompletny przegląd pojazdy wraz z innymi usługami w pakiecie kosztował mnie nie dawno około 270 pln. nie są to wielkie sumy, powiedziałbym, ze atrakcyjne.

  2. W razie naprawy częsci zawsze oryginalne. Ceny nawet spoko, nie wiem jak u innych, ja mam forda mondeo i mi się opłaca jeździć do ASO nawet po gwarancji.

  3. Jak dla mnie warto, przynajmniej tak jak ja naprawiam swoje BMW w katowickiej Bawaria Motors BMW, jeszcze mnie nie zawiedli, naprawy szybkie, solidne, bez ściemniania…jak oryginalne części to sa na sto procent oryginalne. Mam do nich pełne zaufanie

  4. Ta Bavaria Motors to niezły musi być syf, skoro na wszystkich możliwych stronach w komentarzach ją ładują. Masakra. Aż chce się rzygać.

  5. Mi najzwyczajniej opłaca się serwisować samochód w aso, za inspekcję samochodu dostawczego płaciłem 49 złotych w serwisie forda akcjaserwisowa.pl/dostawcze_inspekcja

Leave a Reply