Grupa samozwańczych szeryfów zaatakowała motocyklistów na drodze

Grupa samozwańczych szeryfów zaatakowała motocyklistów na drodze

Motoryzacja to nie tylko samochody, to także, między innymi motocykle. Przez jednych znienawidzone, przez drugich kochane, a przez trzecich po prostu akceptowane, jak każdy inny sposób poruszania się po drogach i bezdrożach.

Dzisiaj skupimy się na tej pierwszej opcji, czyli na bezpodstawnej nienawiści do motocyklistów, wyniesionej za pewne z nieprzyjemnych doświadczeń życiowych. W ubiegłą środę do sieci trafił filmik, bulwersujący masy, zarówno masy użytkowników jednośladów jak i ich zagorzałych przeciwników. Na filmie możemy zaobserwować rodzinę Januszów w swoim naturalnym środowisku i naturalnym zachowaniu, czyli „szeryfowaniu” na drodze. Grupa wyżej wymienionych, dokonuje obywatelskiego zatrzymania grupy, normalnie jadących motocyklistów, po czym dochodzi do klasycznej szarpaniny, połączonej z przewróceniem jednego z motocykli.

Oczywiście rozumiemy również ludzi, uskarżających się na zbyt głośne wydechy w motocyklach, zwłaszcza dotyczy to grupy maszyn supermoto widocznych na materiale filmowym. Natomiast sam sposób zatrzymania i rozmowy z motocyklistami, traktujący ich z góry jako zło wcielone zasługuje na potępienie. Bądźmy ludźmi i szanujmy się nawzajem. Wam pozostawiamy, samodzielną ocenę filmu. Jesteście za motocyklistami, czy wręcz przeciwnie?

Zobacz również:   BMW Concept M4 GTS

Leave a Reply