W ramach opcjonalnego pakietu kolorów Mercedes-AMG G 63 jest oferowany w pięciu ekstrawaganckich odcieniach lakieru do wyboru. Teraz te „szalone kolory” są dostępne również dla miłośników i kolekcjonerów miniaturek. Mercedes-Benz Accessories GmbH wprowadza do sprzedaży Gelendę w skali 1:18 w pięciu efektownych barwach: solarbeam, sunsetbeam, aliengreen, tomatored oraz galacticbeam.
Mercedes Benz G63 1 18 013
Nazwa mówi wszystko: „szalone kolory” to specjalna opcja zarezerwowana dla nabywców Klasy G. Ci, którzy chcą podkreślić indywidualizm swojego G 63, mogą wybierać spośród pięciu ekskluzywnych odcieni lakieru. Wszystkie są tak samo efektowne, ale każdy z nich ma własny, niepowtarzalny charakter. Przykładowo, sunsetbeam przypomina urzekający zachód słońca, a galacticbeam – w zależności od kąta padania promieni słonecznych – mieni się wieloma odcieniami niebieskiego. Elementy dodatkowe, takie jak boczne lusterka, zderzaki, poszerzenia nadkoli, pierścień obudowy koła zapasowego i dach, są zawsze polakierowane na czerń obsydianu.
 Mercedes Benz G63 1 18 010
Teraz te świeże, niecodzienne odcienie Mercedes-Benz GmbH wprowadza w świat miniaturowych modeli samochodów: do sprzedaży trafia limitowana seria Mercedesa-AMG G 63 w skali 1:18 dostępna w kolorach: solarbeam, sunsetbeam, aliengreen, tomatored oraz galacticbeam. Każda z wersji kolorystycznych powstanie w liczbie 463 sztuk, nawiązującej do fabrycznego typoszeregu Klasy G – W463. Podwozia wszystkich modelików będą oznaczone numerem seryjnym danego egzemplarza.
 Mercedes Benz G63 1 18 006
Wykonane z żywicy miniaturki powstały we współpracy ze specjalizującą się w budowie modeli samochodów firmą GT Spirit. Opracowano je na podstawie oryginalnych projektów użyczonych przez markę Mercedes-AMG. Modele dysponują licznymi dodatkowymi opcjami wyposażenia, a każdy z nich składa się nawet ze 100 elementów. Uwagę zwraca wysoki poziom zachowania detali, jak choćby dźwignia wybieraka, która nie jest jedynie nadrukiem, ale została odwzorowana w trzech wymiarach. Nawet siedzenia zaprojektowano na wzór foteli montowanych w G 63, odpowiednio skalując odległość pomiędzy przeszyciami w kształcie plastra miodu.
Zobacz również:   W Spa Audi świętowało drugie w tym sezonie zwycięstwo w serii wyścigów długodystansowych FIA WEC

Leave a Reply