Debiutujący właśnie na polskim rynku nowy pickup Mitsubishi L200 piątej generacji otrzymał tytuł Najlepszego Pickupa 2016 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. O wygranej Mitsubishi L200 zdecydowało szerokie grono jury złożonego z kilkudziesięciu kierowników flot i 100 dziennikarzy motoryzacyjnych przy wsparciu wyliczeń wartości rezydualnych. Nowy pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w tej rywalizacji aż 4 modele nominowane do tytułu a były to: Nissan Navara, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max.

Mitsubishi L200 2016 (3)

Organizowany od dziesięciu lat przez miesięcznik Flota konkurs na najlepsze samochody flotowe to najbardziej opiniotwórczy plebiscyt branżowy w Polsce. O przyznaniu nagród decydują bowiem w internetowym głosowaniu sami kierownicy flot wspierani przez głosy blisko setki dziennikarzy motoryzacyjnych oraz rezultaty wyliczeń wartości rezydualnych poszczególnych modeli. Następnie zespół ekspertów ocenia osiągi i własności jezdne pojazdów podczas Wielkiego Testy Flotowego zorganizowanego na terenie Twierdzy Modlin, w którym w tym roku wzięło udział aż 120 nowych modeli.

Gala Fleet Award Polska

„Jestem zachwycony mogąc odebrać nagrodę dla Najlepszego Samochodu Flotowego 2016 w kategorii pickupów. Cieszę się, że Mitsubishi L200 pokonał wszystkich konkurentów a jury doceniło jego niebywały komfort połączony ze znakomitymi własnościami jezdnymi w terenie. To ogromnie ważna nagroda, gdyż pochodzi od prawdziwych praktyków i ekspertów: kierowników flot i dziennikarzy.” – powiedział Wojciech Ankiewicz, specjalista do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Mitsubishi Motors podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród.

Zobacz również:   Volvo ma jeden z najnowocześniejszych symulatorów do rozwoju swoich samochodów

Leave a Reply