Wspólny projekt marki ŠKODA i PGNiG TRANSATLANTYK FESTIVAL od 3 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Tegoroczny TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY wyruszy w trasę po Polsce już 3 czerwca i pojawi się m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach, Tomaszowie Mazowieckim, Pabianicach, Łodzi, Poznaniu. Pierwszy pokaz filmowy odbędzie się w Pabianicach, gdzie zostanie wyemitowany film pt. „Siostra twojej siostry”.

picture2

TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY jest jednym z niewątpliwych hitów filmowego programu całego festiwalu. W tym roku dla kilku tysięcy osób w Polsce z projektora ustawionego na dachu najbardziej filmowej ŠKODY Yeti wyświetlone zostaną aż 24 filmy. Na pokazy kina plenerowego organizatorzy zapraszają w kolejne czerwcowe i lipcowe weekendy. Przygoda z Mobilnym Kinem ŠKODY zakończy się w ostatni dzień lipca pokazem finałowym w Poznaniu.

W Łodzi zaś na uczestników Mobilnego Kina ŠKODY czeka dodatkowa niespodzianka – konkurs na wybór lokalizacji. Na stronie www.transatlantyk.org można zagłosować na 18 lokalizacji Mobilnego Kina ŠKODY w Łodzi, dzięki czemu widzowie festiwalu staną się jednocześnie współtwórcami tego projektu i sami zadecydują o miejscach, do których przyjedzie kinowa ŠKODA Yeti. Przygoda z Mobilnym Kinem ŠKODY zakończy się w ostatni dzień lipca pokazem finałowym w Poznaniu.

 

Tekst edytowany przez: Aleksandra Chyła

Zobacz również:   C5 Aircross Hybrid od 145 tys. - Citroen zbiera zamówienia

Leave a Reply