MODELE SEAT-A Z SYSTEMEM ANDROID

2014_07_09_android3SEAT dołączył do Open Automotive Alliance, unowocześniając tym samym swoje samochody. Dzięki temu, już wkrótce modele marki będą wyposażone w system Android.

SEAT wciąż rozwija swoje samochody podkreślając ich dynamiczność i wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Kolejnym krokiem w tej strategii jest przystąpienie do Open Automotive Alliance. Marka będzie częścią stowarzyszenia silnych firm, pracujących na rzecz integracji smartfonów z Androidem z systemami samochodowymi. Członkostwo SEAT-a zostanie ogłoszone podczas konferencji Google w San Francisco.

Członkami Aliansu są takie firmy: Fiat, Alfa Romeo, Audi, Bentley, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Maserati, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Renault, Skoda, Subaru, Suzuki, Volkswagen i Volvo

Działanie aplikacji opartych o system Android zostanie zoptymalizowane na potrzeby kierowców. Będą one w szybki i prosty sposób wyświetlać wszelkie informacje ze smartfona, jednocześnie nie rozpraszając uwagi i pozwalając skupiać się na drodze. To ułatwi współpracę między kierowcą a pojazdem i wniesie nową jakość w prowadzenie pojazdów.

This slideshow requires JavaScript.

Zobacz również:   Światowa premiera odświeżonego Golfa już w listopadzie

Leave a Reply