Nagroda Red Dot dla aplikacji BMW Individual 7er Augmented Reality.

BMW Individual 7er002

Przyznawana od 1993 r. nagroda Red Dot Award: Communication Design jest globalnie uważana za jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie projektowania. Otrzymać ją można w jednej z 17 kategorii – aplikacja BMW Individual 7er Augmented Reality otrzymała ją za intuicyjny design i oryginalność przetwarzania.

 

Nowa aplikacja (dostępna od zaraz za darmo w App Store) udostępnia nie tylko informację na temat oferty BMW Individual dla nowego modelu BMW serii 7, ale też wirtualne przeżycie każdego z jej elementów. W przyszłości aplikacja ta będzie wykorzystywana także podczas indywidualnych rozmów handlowych i doradczych.

 BMW Individual 7er001

Z pomocą kamery smartfonu lub tabletu można zwizualizować sobie na dowolnej powierzchni – np. na własnym podjeździe domu czy w garażu – nowe BMW serii 7 w wyposażeniu z palety BMW Individual Collection, z doskonałym odwzorowaniem skali i realistycznie. Tak powstały wirtualny model BMW 7 można następnie obejrzeć z każdej strony, wyposażony w opcjonalne felgi czy w kolorze z oferty Individual. Podobnie jest z kabiną, gdzie komponowanie wystroju obejmuje wszystkie dostępne materiały i elementy w każdym wariancie wykończenia. Dzięki temu potencjalny klient może w wygodzie własnego domu zapoznać się niemal namacalnie z możliwościami oferowanymi przez BMW Individual Collection i skonfigurować sobie całkowicie spersonalizowany samochód.

Zobacz również:   GRAND SCENIC DLA PIĘKNYCH ANIOŁÓW

Leave a Reply