Nissan Juke to idealny samochód dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoją osobowość także poprzez umykającą stereotypom stylistykę pojazdu. Z myślą o osobach, dla których awangardowy design to jednak za mało, Nissan przygotował limitowaną edycję swojego miejskiego crossovera o nazwie Raceline. Specjalna wersja została wyposażona między innymi w dodatkowe elementy dekoracyjne nadwozia, które jeszcze bardziej podkreślają jego niebanalny wygląd.

W muskularnej i charakterystycznie wyprofilowanej sylwetce Nissana Juke tkwi olbrzymi potencjał do ciekawych personalizacji. Limitowana edycja modelu o nazwie Raceline może podbić serca osób ceniących sobie szybkość, dynamikę i spontaniczność. Model oferowany jest w dwóch kolorach nadwozia – białym perłowym lub czarnym. Uzupełnieniem są czerwone elementy zewnętrzne takie jak spoilery dachowe i listwy boczne nadające pojazdowi drapieżny wygląd.

Nissan Juke w wersji Raceline został stworzony na bazie wersji N-Connecta, w której wyposażeniu znajdują się m.in. kurtynowe poduszki powietrzne, tempomat, system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, przednie reflektory przeciwmgłowe, asystent zmiany biegu lub ułatwiający parkowanie system kamer 360 stopni.

https://www.test.auto.pl/testy/test-nissan-juke-1-2-dig-t-115-km-tekna/

Juke Raceline wyjedzie na ulice w dwóch wersjach silnikowych: DIG-T 115 lub DIG-T 190 Xtronic. Warto dodać, że w obu przypadkach kupujący mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości 9400 złotych! To sprawia, że atrakcyjnego, bogato wyposażonego crossovera z edycji limitowanej można kupić już za 74 300 złotych.

Nissan Juke Raceline

Zobacz również:   Porsche Macan GTS – rasowy samochód sportowy wśród SUV-ów

Leave a Reply