Gama Dacii powiększa się o Nowego Logana MCV Outdoor. Od 7 marca br. na salonie genewskim Dacia zaprezentuje nowoczesne duże kombi o terenowej stylistyce, którego niezaprzeczalnym atutem jest przystępna cena. Prezentowana będzie również nowa seria limitowana Stepway (w Polsce seria limitowana Outdoor), która pojawi się we wszystkich modelach gamy.

  • Po Sandero, Lodgy i Dokkerze pojawi się Logan MCV Outdoor, nawiązujący do stylistyki crossovera.
  • Model ma pięć pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 l, który jest jednym z największych na rynku i to we wszystkich segmentach.
  • Nowa seria limitowana Outdoor będzie dostępna również w Dusterze.

Gama wersji Stepway, która w Polsce będzie się nazywać Outdoor z dużym sukcesem podbiła serca klientów wyglądem kojarzącym się ze stylem crossoverów.

Nowy Logan MCV Outdoor to samochód o nowoczesnej stylistyce, wyposażony we wszystkie nowości, jakie pojawiły się w tym modelu pod koniec 2016 roku. Wygląd rasowej terenówki zawdzięcza zwiększonemu o 50 mm prześwitowi, przedniej i tylnej osłonie podwozia, grillowi w stylu Dustera, osłonom dolnej części nadwozia i specjalnemu wystrojowi wnętrza. Jest wyjątkowo pojemny i funkcjonalny.

Nowy Logan MCV Outdoor posiada wszystkie atuty Logana MCV, w tym obszerną kabinę i pojemny bagażnik – jeden z największych na rynku.

Salon genewski będzie dla Dacii okazją do zaprezentowania nowej serii limitowanej Outdoor, dostępnej w modelach Sandero, Dokker, Lodgy, a obecnie również Logan MCV i Duster. Nazwa serii różni się w zależności od kraju, w Polsce będzie to Outdoor. Nowa seria wyróżnia się specjalnie opracowanymi dla niej kolorami nadwozia (szarym Islande dostępnym we wszystkich modelach i pomarańczowym Ocre dostępnym wyłącznie w Sandero Stepway), nowymi kołami, wnętrzem kabiny w pomarańczowo-miedzianej kolorystyce (obramowanie panelu czołowego konsoli, nawiewów, przeszycia dywaników i tapicerki) oraz specjalną tapicerką wykonaną z dwóch różnych materiałów.

Zobacz również:   „Bulli Summer Festival” huczne obchody 70 - lecia Volkswagena T1

Leave a Reply