All-New Honda Jazz

Honda Jazz trzeciej generacji zadebiutuje na rynku w Europie latem 2015 roku, oferując odważną i wyrafinowaną stylizację nadwozia i wnętrza, a także przestronne i funkcjonalne wnętrze. Oprócz tego, samochód wyróżnia się jeszcze lepszą jakością wykończenia, dostępnością zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i multimedialnych, jak również dynamicznymi właściwościami jezdnymi.

 Mimo, że nowy model zachował klasyczną sylwetkę Jazza, jego nadwozie otrzymało nowoczesne, odważne linie oraz nowy pas przedni. Zastosowanie opracowanej przez Hondę globalnej platformy segmentu B pozwoliło powiększyć kabinę pasażerską. Z kolei system składania siedzeń Magic Seats ® zapewnia wiele możliwości konfiguracji foteli w celu uzyskania optymalnych warunków do przewozu pasażerów i bagaży.

 We wnętrzu znajdziemy miękkie w dotyku materiały oraz przemyślane rozwiązania stylistyczne. Nowy system multimedialny Honda Connect, korzystający z siedmiocalowego ekranu dotykowego oferuje dostęp do przeglądarki internetowej, wiadomości podawanych w czasie rzeczywistym, informacji o pogodzie i utrudnieniach w ruchu, a także do wielu internetowych stacji muzycznych.

All-New Honda Jazz

W momencie debiutu rynkowego Honda Jazz będzie oferowana z wydajnym i dynamicznym silnikiem benzynowym 1,3 litra i-VTEC wywodzącym się z serii Earth Dreams Technology. Jednostka generuje 102 KM przy 6 000 obr./min. i może współpracować z sześciobiegową przekładnią manualną (zastępującą stosowaną do tej pory konstrukcję pięciobiegową) lub bezstopniową, automatyczną przekładnią CVT.

 Pakiet systemów Advanced Driver Assist System, z kamerą oraz radarem średniego zasięgu, to rozbudowana gama zaawansowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, które debiutują w 2015 roku w nowej gamie modelowej Hondy.

All-new Jazz

Zobacz również:   Volvo wspiera siatkarzy

Leave a Reply