Podczas paryskiego salonu samochodowego zaprezentowana zostanie nowa odsłona modelu VITARA, który już wkrótce dołączy do oferty samochodów z napędem na cztery koła marki Suzuki.

New VITARA

Suzuki jest ekspertem w dziedzinie samochodów z napędem na cztery koła. Najnowszy SUV marki – VITARA – będzie miał swojš premierę podczas salonu samochodowego Paris Motor Show trwajšcego w dniach 4-19 paŸdziernika 2014 r. VITARA została opracowana na bazie koncepcyjnego modelu iV-4, który prezentowany był podczas ubiegłorocznego Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie. Doskonale łšczy atrakcyjny design z właœciwoœciami SUV-a.

Stylistka tego modelu, który wyposażony został w inteligentny napęd ALLGRIP 4WD, podkreœla nowoczesnoœć i innowacyjnoœć, jednoczeœnie nawišzujšc elementami nadwozia do charakterystycznych rozwišzań stosowanych w SUV-ach Suzuki. Suzuki jest pionierem w tworzeniu kompaktowych modeli SUV. Od rozpoczęcia produkcji serii LJ w 1970 roku, Suzuki stale poszerza swojš gamę samochodów typu SUV, wprowadzajšc kolejne modele: Vitara (1988 r.), Jimny (1998 r.) oraz Grand Vitara / Grand Vitara XL (2005 r.).

Zobacz również:   Wzrost sprzedaży elektrycznego Renault ZOE

Leave a Reply