Sprzedany w niemal 330 000 egzemplarzy od dnia debiutu rynkowego pod koniec 2017 roku C3 Aircross kontynuuje ofensywę w bardzo konkurencyjnym segmencie rynku. Klienci z miejsca docenili jego wyrazisty, przykuwający wzrok i poddający się daleko posuniętej personalizacji design, jak również niezrównaną przestronność i modularność wnętrza. Większość z nich zdecydowała się na najwyższe wersje tego modelu (62% w wersji Shine), co dobitnie świadczy o jego atrakcyjności. Dzięki kompaktowym wymiarom nadwozia i nadzwyczaj przestronnemu wnętrzu jest to idealny samochód dla osób aktywnych, poszukujących aut o coraz większym komforcie i modularności przy jednoczesnym zachowaniu zwrotności i zwinności w codziennym użytkowaniu. SUV C3 Aircross zmienia się. Zyskuje jeszcze bardziej unikatowy charakter, prestiżowy i nowoczesny wygląd przy zapewnieniu jeszcze większego komfortu w kabinie, spokoju ducha i wszechstronności użytkowania.

Nowy C3 Aircross podkreśla swój design całkowicie zmienionym przodem, dodającym mu charakteru i prestiżu. Wzorowana na modelu koncepcyjnym CXPERIENCE i wprowadzona po raz pierwszy w nowym C3 w 2020 roku nowa sygnatura świetlna Citroëna nadaje modelom silną, pełną wyrazu i niepowtarzalną tożsamość. Nowy, zmieniony przód z miejsca rzuca się w oczy, w szczególności dzięki nowemu układowi przednich świateł. Chromowane logo zmienia kształt, sięgając teraz ramionami aż do świateł LED, zgodnie ze stylistyką nowego C3 i nowego C4, ale w bardziej muskularnym wydaniu. Reflektory LED generują jeszcze jaśniejsze światło, dające poczucie bezpieczeństwa i ochrony na drodze. C3 Aircross wyróżnia się ponadto nowym grillem o geometrycznym, unikatowym motywie oraz nową, srebrnoszarą osłoną podwozia z barwnymi wstawkami, podkreślającą solidność samochodu.

Nowy C3 Aircross dysponuje bardziej rozbudowanym programem personalizacji, pozwalającym zadowolić i dodać prestiżu każdemu z klientów, oferując im wyróżniającego się spośród innych, unikatowego SUV-a, będącego odzwierciedleniem ich upodobań. C3 Aircross jest oferowany z nowymi felgami w rozmiarze 16” i 17” o jeszcze bardziej przyciągającym wzrok, dynamicznym designie. Obie są dostępne w wersji dwukolorowej lub całkowicie czarnej, aby zapewnić wybór między bardziej subtelnym lub bardziej dynamicznym wizerunkiem samochodu.

Oprócz zawieszenia, którego nastawy zapewniają niezrównaną w tym segmencie płynność jazdy, C3 Aircross oferuje jeszcze wyższy komfort podróżowania dzięki nowym fotelom Advanced Comfort, zastosowanym po raz pierwszy w modelach C4 Cactus i C5 Aircross. Fotele Advanced Comfort, dostępne w kolorach Urban Blue, Metropolitan Graphite i Hype Grey, zwiększają komfort siedzenia w 4 aspektach: wizualnym, dotykowym, a także komfortu pozycji ciała i komfortu jazdy.

Zobacz również:   Suzuki BALENO - zupełnie nowy model Suzuki

Nowy C3 Aircross zachowuje specyficzną dla siebie wzorcową modularność, przestronność i jasność wnętrza, zapewniającbjeszcze wyższy komfort podróżowania i większą wszechstronność. Dzięki zapewniającym mu zwrotność i zwinność kompaktowym wymiarom nadwozia o długości 4,16 m, C3 Aircross stanowi w swoim segmencie unikatową ofertę o niezrównanie dużej kabinie.

Wyróżniający się wyjątkową przestronnością Nowy C3 Aircross, dysponujący w szczególności rzadko spotykaną w tym segmencie dużą odległością od siedzeń do dachu i ilością miejsca na nogi z tyłu, a także wyjątkową modularnością dzięki dwuczęściowej, przesuwanej w zakresie do 150 mm tylnej kanapie oraz składanemu do położenia stolika fotelowi pasażera z przodu. Dzięki temu długość przestrzeni ładunkowej zwiększa się do 2,40 m, co umożliwia bezproblemowy przewóz szczególnie długich przedmiotów (paczki z meblami do montażu, sprzęt sportowy itp.). Pojemność bagażnika można powiększyć od 410 do 520 litrów przesuwając tylną kanapę do przodu, bądź do 1289 litrów po całkowitym jej złożeniu.

Nowy C3 Aircross dysponuje kompletem technologii zapewniających jeszcze większy spokój ducha i bezpieczeństwo za kierownicą. Wyposażono go w szczególności w nowy, większy, bardziej ergonomiczny, czytelniejszy i praktyczniejszy w użytkowaniu 9-calowy ekran dotykowy. Ten wysokiej jakości ekran umożliwia na przykład ustawianie na pierwszym planie systemu Citroën Connect Navi lub kompatybilnej z Android Auto i Apple CarPlay funkcji Mirror Screen. W ofercie dostępna jest także bezprzewodowa ładowarka do smartfonów i system Citroën Connect Box.

Nowy SUV C3 Aircross jest oferowany z gamą silników benzynowych PureTech i wysokoprężnych BlueHDi: PureTech 110 KM z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów, PureTech 130 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT6, BlueHDi 110 KM z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów oraz BlueHDi 120 KM z automatyczną skrzynią biegów EAT6.

Leave a Reply