Nowy Hyundai i20 w warszawskich szkołach jazdy

New_Generation_i20_Front_m_02[1]

Nowy Hyundai i20, będący aktualnie drugim najlepiej sprzedającym się modelem marki Hyundai, trafił do stołecznych szkół jazdy.

Zainteresowanie tym modelem wiąże się z oficjalnym dołączeniem Hyundaia i20 do floty samochodów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, na których zdaje się egzamin na prawo jazdy. Jest to także dowód na docenienie przez branżę szkoleniową nowej jakości i solidności modeli Hyundai – kluczowych cech samochodu w procesie szkolenia przyszłych kierowców.

New_Generation_i20_Rear_m_01[1]

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Dealerzy dostarczyli do warszawskich szkół jazdy ponad 200 samochodów, a portfel zamówień jest dwukrotnie większy co oznacza, iż do końca roku szkoły będą posiadać w swoich flotach już kilkaset aut.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom instytucji szkoleniowych, Hyundai Motor Poland przygotował specjalny program sprzedażowy, dedykowany właśnie szkołom jazdy.

New_Generation_i20_exterior_02_m[1]

i20 Nowej Generacji powstał w centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Russelsheim, a produkowany jest w zmodernizowanej fabryce Hyundaia w Turcji. Samochód przyciąga uwagę zgrabną, dynamiczną sylwetką oraz wyjątkowo przestrzennym i nowoczesnym wnętrzem. Model dostępny jest w kilku wersjach silnikowych – z silnikiem benzynowym o pojemności 1.2l i 1.4l oraz Diesel 1.1l i 1.4l.

Bogate wyposażenie obejmuje również elementy dostępne zazwyczaj w modelach z wyższego segmentu np. podgrzewana kierownica, panoramiczny dach czy system automatycznego odparowania szyb.

New_Generation_i20_exterior_08_m[1]

Podobnie jak wszystkie modele Hyundaia, Nowy i20 posiada 5-letnią gwarancję bez limitu kilometrów, uzupełnioną o 5 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej.

Zobacz również:   Już nie GL, a GLS - najwyższa wydajność na drodze i w terenie

Leave a Reply