PEUGEOT zaprezentował w Genewie nowego PEUGEOT 208, nową generację jednego z bestsellerów marki. W czasach transformacji energetycznej rodzaj nadwozia nie narzuca sposobu użytkowania ani rodzaju jednostki napędowej samochodu – nowy PEUGEOT 208 jest oferowany już w momencie debiutu rynkowego z trzema rodzajami napędu: w 100% elektrycznym, benzynowym i wysokoprężnym.

Nowa generacja PEUGEOT 208 wpisuje się w pełni w strategię marki PEUGEOT, która stale podwyższa klasę swoich modeli. Model wyróżnia się ostrą stylistyką, kojarzącą się z młodością i energią.

Inspirowany modelem koncepcyjnym PEUGEOT FRACTAL, jest wyposażony w nowej generacji PEUGEOT i‑Cockpit® 3D i w całą gamę systemów wspomagania prowadzenia przejętych z modeli z wyższych segmentów.

Nowy PEUGEOT 208 pojawia się w samym sercu segmentu B. Wnosi wszystkie zalety, który składają się dziś na sukces gamy PEUGEOT – wyrazistą stylistykę oraz innowacyjność i zaawansowane technologiczne rozwiązania, które wyróżniają go na tle pozostałej oferty na rynku. W pełni połączony ze światem dzięki funkcji Mirror Screen i nawigacji TomTom® Traffic 3D online nowy PEUGEOT 208 jest również w pełni bezpieczny dzięki bogatej ofercie systemów wspomagania prowadzenia najnowszej generacji, najlepszych w tym segmencie, łącznie z nowym systemem Drive Assist otwierającym drogę do jazdy półautonomicznej.

Zobacz również:   BMW serii 2 jako 4 drzwiowe Gran Coupé już niedługo

Leave a Reply