W obecnych czasach mobilności totalnej wszystko dzieje się szybciej, łatwiej i lepiej. Praca zdalna, wirtualne biuro, czy robienie zakupów w internecie to codzienność. Jednak pomimo tego, w zawirowaniu codziennych obowiązków nie zawsze wystarcza czasu na wszystko. Mobilny Salon Samochodowy jest zatem idealnym rozwiązaniem na jeszcze większe uproszczenie życia.

 

Mobilny Salon jest wydarzeniem na skalę europejską a jego idea zrodziła się u jednego z największych dealerów samochodowych w Polsce. Koncepcja ta łączy w sobie walory tradycyjnego salonu sprzedaży aut z wyjściem do klienta, który nie musi fatygować się niejednokrotnie na drugi koniec miasta w celu zapoznania się z ofertą,  tudzież zakupem samochodu.

W praktyce Salon Mobilny niczym nie różni się od normalnego salonu sprzedaży. Jest wyposażony w cały niezbędny sprzęt i meble, a o profesjonalną i kompleksową obsługę dba dwóch handlowców oraz dwie hostessy. Na powierzchni 160 m2 są eksponowane wszystkie obecnie dostępne modele samochodów – Espace, Kadjar, Talisman, Megane, Captur i Clio.

mobilny-salon-2

W ostatnim czasie wprowadziliśmy w firmie szereg pozytywnych zmian, lecz głównym celem naszego działania pozostaje ciągłe polepszanie relacji z klientami za co zostaliśmy wyróżnieni w Wielkim Teście Salonów organizowanym przez Auto Świat. Mobilny Salon to kolejny krok w dążeniu do tego, aby klienci w naszym towarzystwie czuli się swobodnie i komfortowo – mówi Tomasz Krakowiak, Dyrektor Sprzedaży w firmie Jaszpol.

Co ważne, w Mobilnym Salonie jest również możliwość odbycia jazd próbnych wszystkimi oferowanymi modelami aut.

Mobilny Salon Samochodowy po raz pierwszy w Polsce został uruchomiony w CH Manufaktura w Łodzi na okres od 07 do 17.10.2016. W przyszłości Salon Mobilny będzie eksponowany w innych centrach handlowych i konferencyjnych.

Zobacz również:   Salon samochodowy we Frankfurcie 2015: kreatywność, komfort i technologie

Leave a Reply