SEAT Ateca szturmem wchodzi na polski rynek. Hiszpański producent ogłasza właśnie ceny pierwszego SUVa, który oferuje użytkownikom wszystkie rozwiązania technologiczne, jakie znaleźć można w segmencie. Ceny wersji REFERENCE, z silnikiem 1.0 TSI Start & Stop Ecomotive 115 KM i manualną skrzynią biegów rozpoczynają się już od 77 100 PLN.

Seat Ateca (3)

Kierowcy preferujący silniki wysokoprężne będą mogli wybierać swoje auto w cenie już od 85 500 PLN. Bardziej rozbudowane wersje dostępne będą od 90 400 PLN (STYLE) i 106 800 PLN (XCELLENCE). Wersja XCELLENCE debiutuje razem z modelem Ateca – to pierwszy w historii SEAT-a tak bogaty wariant wyposażenia.

Seat Ateca (6)

Przełomowy dla marki pierwszy SUV może pochwalić się największą ilością wersji silnikowych w segmencie – w ofercie znajdzie się 5 jednostek benzynowych i 5 wysokoprężnych.Wersja 1.0 generuje 115 KM, najmocniejsza zaś – turbodoładowany diesel 2.0 z automatyczną 7 biegową skrzynią biegów DSG – aż 190 KM. SEAT udostępni również największą ilość wersji silnikowych dla kierowców pragnących połączyć skrzynię DSG z napędem na cztery koła 4Drive. Klienci będą mogli nabyć SEAT-a Ateca ze skrzynią DSG i napędem 4Drive już od 113 000 PLN, co stanowi najbardziej dostępne cenowo rozwiązanie na rynku.

Seat Ateca (5)

Atrakcyjność SEAT-a Ateca tkwi nie tylko w mocy silników, ale również nowoczesnej technologii, która sprawia, że codzienna jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. SEAT Ateca oferuje serię udogodnień, takich jak m.in. elektrycznie i bezdotykowo otwierane drzwi bagażnika z systemem KESSY, funkcję Driving Experience pozwalającą na dopasowanie zachowania auta do stylu jazdy czy system monitorowania martwego pola z funkcją wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego. Dostępne będą również systemy asystenta parkowania czy pasa ruchu. Ponadto SEAT Ateca jako jedyny SUV w segmencie oferuje światła typu Full LED już w wersji STYLE.

Zobacz również:   Linia modelowa Mazdy zgodna z normą Euro 6d-Temp

Cennik SEAT-a Alteca 

Leave a Reply