Pobiegnij i wygraj Mercedesa CLA Shooting Brake lub smarta forfour

26 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja ORLEN Warsaw Marathon. Tradycyjnie, imprezę wspiera Mercedes-Benz. Nagrodą dla zawodników startujących w maratonie będzie nowy Mercedes CLA Shooting Brake, a  dla uczestników biegu na odcinku 10 km – smart forfour. Atrakcje czekają nie tylko na biegaczy – na specjalnym stoisku obok Stadionu Narodowego będzie można spotkać ambasadorów marek Mercedes-Benz i smart. Nie zabraknie wśród nich aktora Marcina Dorocińskiego oraz trenerki fitness Ewy Chodakowskiej, która poprowadzi sesję ćwiczeń rozciągających dla uczestników biegu na 10 km i publiczności.

ORLEN Warsaw Marathon to największa impreza biegowa w Polsce, organizowana pod hasłem Narodowego Święta Biegania. Jej uczestnicy zmierzą się w niedzielę, 26 kwietnia, na dwóch dystansach: 42,195 km oraz 10 km. W przeddzień głównych zawodów, 25 kwietnia, odbędzie się Charytatywny Marszobieg „Biegam, Bo Lubię POMAGAM” na odcinku 4,6 km. Marszobieg wystartuje z placu Zamkowego, a zebrane w ramach jego organizacji środki trafią do Rodzinnych Domów Dziecka.

Mercedes-Benz jest partnerem imprezy i fundatorem głównych nagród, które zostaną przekazane uczestnikom imprezy. Każdy, kto przebiegnie królewski dystans w regulaminowym czasie poniżej 4 godzin, zyska szansę na wygranie najnowszego CLA Shooting Brake’a – stylowego kombi o sportowej naturze, z charakterystycznym dla aut coupe wzornictwem i pojemnym bagażnikiem. Pokonanie odcinka 10 km w czasie poniżej 1 godziny 40 minut daje szansę na wygranie smarta forfour – samochodu łączącego niewiarygodną zwrotność z dwiema parami drzwi. Dodatkowo uczestnikom maratonu przekazane zostaną także dwa weekendy z modelem CLA Shooting Brake.

ORLEN Warsaw Marathon to impreza nie tylko sportowa – wszystkich fanów biegania i motoryzacji Mercedes-Benz i smart zapraszają do odwiedzenia specjalnego stoiska w strefie startowej przy Stadionie Narodowym (przy Bramie nr 11). Będzie tam można na żywo obejrzeć najnowsze modele spod znaku trójramiennej gwiazdy, w tym nowego CLA Shooting Brake i supersportowego AMG GT, jak również osobiście poznać ambasadorów Mercedesa. Nie zabraknie wśród nich znanego aktora filmowego i teatralnego Marcina Dorocińskiego, prywatnie zapalonego biegacza i miłośnika triathlonu. Profesjonalną sesję ćwiczeń rozciągających po biegu na 10 km poprowadzi z kolei zaprzyjaźniona ze smartem trenerka fitness Ewa Chodowska. Ćwiczenia z Ewą odbęda się w niedzielę o godzinie 10.30 i 11.10 na stoisku smart przy Bramie 11. Zapraszamy zarówno uczestników biegu, ale także dla kibiców i publiczność.

Zobacz również:   Dwa koncepty Suzuki debiutują w Genewie

Aby zapisać się do udziału w ORLEN Warsaw Marthon, wystarczy zajrzeć na stronę orlenmarathon.pl.

Leave a Reply