Premiera nowej Toyoty RAV4 oraz dni otwarte w salonach sieci dealerskiej

W weekend 20-21 lutego w salonach sprzedaży Toyoty miała miejsce premiera nowej RAV4. Tak naprawdę przeprowadzony został facelifting, który miał na celu upodobnienie japońskiego SUVa do pozostałych modeli w gamie Toyoty.

Toyota RAV4 dni otwarte (2)

Wśród najbardziej widocznych zmian można wymienić przeprojektowany pas przedni, w tym reflektory, zderzak, atrapa chłodnicy, światła przeciwmgielne, oraz przeprojektowany tył, w tym zmieniony kształt i wypełnienie tylnych lamp, zderzak. We wnętrzu odświeżonej RAV4 również czuć zmiany. Poza poprawą materiałów oraz uzupełnieniu oferty o takie luksusy, jak panele boczne oraz deska rozdzielcza pokryte materiałem Soft Velvet, skórzane siedzenia z elementami skóry naturalnej i syntetycznej w kolorach Light Beige, Dark Rose lub Deep Black, znajdziemy również poprawiony i wzbogacony system multimedialny Toyota Touch 2 & Go. Obecnie, poza funkcjami oferowanymi w poprzedniej wersji, system sprzężony z systemem kamer 360o (PVM) oraz uzupełniony o animację skrętu kół podczas cofania. Ponadto z widocznych zmian poprawiono system montażu i demontażu siatki bagażnika. Teraz proces ten jest zdecydowanie prostszy i wymaga mniej siły niż w poprzednim rozwiązaniu.

Toyota RAV4 dni otwarte (8)

Najchętniej oglądanymi przez klientów modelami oferowanymi przez Toyotę, poza premierową RAV4, były Auris Touring Sports oraz Yaris. Niemałym zainteresowaniem cieszyły się również hybrydy, a w szczególności Yaris Hybrid. Kolejki do zapisów na jazdy testowe nową RAV4 jasno pokazywały, że klienci są bardzo ciekawi nie tylko zmian wizualnych, ale i tego, jak samochód zachowuje się na drodze.

Toyota RAV4 dni otwarte (7)

Udało Nam się dowiedzieć, że już w najbliższym czasie Toyota zaprosi swoich obecnych i nowych klientów na kolejne dni otwarte. Tym razem okazją ma być wyprzedaż rocznika 2015. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do najbliższych sieci dealerskich Toyota w celu zapoznania się z oferowanymi modelami, odbycia jazd testowych oraz ewentualnego zakupu. Pamiętajcie, że możecie liczyć na bardzo ciekawe i duże rabaty.

Zobacz również:   Bentley pokazał Continentala GT. Po raz pierwszy w Polsce!

1 KOMENTARZ

  1. Mam z 2005 roku, i odpukac bez wiekszych problemow. Auto jezdzi piekne i warto znalezc dobry serwis aby dbac o auto to posluzy lata. Ja serwisuje w Toyocie na Czerniakowskiej

Leave a Reply