[RELACJA] Warsaw Moto Show 2015

Warsaw Moto Show 2015 fot. Maciej Kukiełka

W ubiegły weekend (20 – 22 listopada) w halach targowych Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się pierwsza edycja Warsaw Moto Show. W ciągu tych trzech dni wystawę odwiedziło niemal 150 tysięcy osób. Wystawa podzielona została na 3 grupy tematyczne: wystawa samochodów nowych, wystawa young- i oldtimer’ów oraz wystawa samochodów modyfikowanych (tuningowanych). Pierwszy dzień był zamknięty dla prasy oraz zaproszonych gości, jednak wśród odwiedzających znalazło się kilka „wycieczek szkolnych”. Niestety wprowadziło to nieco niemiłą atmosferę, a samochody, które zostały wystawione przez przedstawicieli różnych marek były oblegane przez młodzież. Nie obyło się również bez strat. We wnętrzach kilku pojazdów mocno widoczne były uszczerbki w tapicerce, które raczej nie były obecne przed wystawą. Ponadto dla młodzieży liczyły się tylko 3 rzeczy podczas tych targów:

  1. Czy w nowym samochodzie działa klakson?
  2. Ile osób jest w stanie zmieścić się do wnętrza pojazdu?
  3. Jak głośne jest audio?

Wśród wielu wystawców nie zabrakło polskiego producenta supersamochodu, Arrinery. Poza wystawieniem swojej Hussaryi podczas konferencji prasowej przedstawiciele producenta zapowiedzieli pojawienie się nowego pojazdu, który ma zostać stworzony po to, by rywalizować z najlepszymi na torach całego świata. Mowa bowiem o Arrinera Hussarya GT4. Niestety strona wizualna tego projektu nie została ujawniona, jednak trochę informacji ujrzało światło dzienne. Przedstawione zostały parametry techniczne najnowszego dziecka Arrinery.

To, co mogliście podziwiać podczas wystawy możecie wspominać na zdjęciach poniżej. Po więcej zdjęć zapraszamy na zaprzyjaźnioną stronę jakbalphoto.wordpress.com.

Zobacz również:   Škoda Auto wprowadza innowacyjną aplikację Traffication do systemów Infotainment

1 KOMENTARZ

Leave a Reply