W lipcu br. w salonach Toyoty w Polsce zadebiutuje gruntownie zmodernizowany, kompaktowy Auris w dwóch nadwoziach: hatchback i Touring Sports. Już teraz Toyota Motor Poland rozpoczyna wyjątkową przedsprzedaż nowego modelu, tylko w wersji z napędem hybrydowym. W okresie przed debiutem rynkowym hybrydowy Auris będzie oferowany w rekordowo atrakcyjnej cenie 79 900 zł.

Samochody hybrydowe Toyoty przebojem zdobywają europejski i polski rynek motoryzacyjny. W krajach Europy Zachodniej napęd hybrydowy jest najczęściej wybieranym wariantem w kompaktowym Aurisie, mając 50 procent udziału w całkowitej sprzedaży modelu.

W Polsce w samym pierwszym kwartale 2015 roku klienci zamówili ponad 1000 samochodów hybrydowych Toyoty. Oznacza to, że już co czwarta Toyota Auris wybierana przez polskich nabywców jest hybrydą. Ta eksplozja popularności ma swoje źródło w wyjątkowych przewagach, jakie napęd hybrydowy ma nad konwencjonalnymi silnikami, zarówno benzynowymi, jak i diesla. Klienci doceniają bezszelestną pracę układu, jego płynną pracę, dynamikę, zapewnianą przez dwa silniki (benzynowy i elektryczny), oraz rekordowo niskie koszty eksploatacji, do których samochody z tradycyjnymi silnikami nie są w stanie się zbliżyć.

Toyota, wychodząc naprzeciw rosnącemu popytowi na pojazdy hybrydowe, wprowadza specjalną ofertę przedsprzedażową na Aurisa Hybrid po face-liftingu, który zadebiutuje w salonach w Polsce w lipcu br. Nowy model otrzyma zmodyfikowane nadwozie, przeprojektowane wnętrze z wyższej jakości materiałami wykończeniowymi oraz dwa nowe silniki: benzynowy Turbo o pojemności 1.2 l i mocy 116 KM, oraz Diesla 1.6 D-4D o mocy 112 KM.

Oferta przedsprzedażowa dotyczy jednak wyłącznie Aurisa Hybrid. Dzięki cenie 79 900 zł jeszcze nigdy zakup hybrydowego Aurisa nie był tak atrakcyjny. Model jest standardowo wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, będącą integralnym elementem układu hybrydowego Toyoty. Dodatkowo już w podstawowej wersji Auris Hybrid ma m.in. 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację, radio z systemem Bluetooth, felgi aluminiowe czy kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny 4,2-cala, umiejscowiony między zegarami.

Zobacz również:   Popularna od dziesięcioleci: rodzina Golfa

Specjalna oferta przedsprzedażowa na Aurisa Hybrid będzie obowiązywała do premiery rynkowej modelu, która odbędzie się w dniach 18-19 lipca br.

Leave a Reply