Safety on Tour 4×4 – edycja 2016

Mercedes-Benz Vans, podobnie jak w latach ubiegłych, organizuje dla swoich Klientów elitarne testy samochodów użytkowych.

Wydarzenie przeprowadzane pod hasłem „Safety on Tour 4×4” przeznaczone jest dla tych Klientów, którzy chcą na własnej skórze przekonać się o wysokim poziomie bezpieczeństwa, gwarantowanym przez właściwości jezdne oraz systemy asystujące montowane w samochodach dostawczych Mercedes-Benz. Co ważne – eksperymenty te przeprowadzane będą w pełni bezpiecznych i kontrolowanych warunkach pod okiem profesjonalnych instruktorów ze Akademii Bezpiecznej Jazdy – szkoły znanego i utytułowanego kierowcy rajdowego Tomasza Kuchara.

Safety on Tour 4×4 jest doskonałą okazją do zapoznania się nie tylko z działaniem takich systemów jak Adaptive ESP (czyli elektroniczny system stabilizacji toru jazdy uwzględniający stan załadowania pojazdu), ale również przetestowania na specjalnym terenowym torze możliwości napędów 4×4. W czasie jednodniowego programu, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia możliwości pełnej gamy dostawczych Mercedesów – od miejskiego Citana, przez luksusową Klasę V i wszechstronne Vito, aż do potężnego Sprintera.

This slideshow requires JavaScript.

W 2016 zorganizowane zostaną dwie edycje tego wydarzenia – w czerwcu dostawcze Mercedesy zaprezentują swoje możliwości w Legnicy, zaś we wrześniu w Toruniu.

Zobacz również:   Pick-up z piorunującym przyspieszeniem. Nowy Ford F-150 specjalnie dla amerykańskich organów ścigania

Leave a Reply