Suzuki na EURO 2016

Już w najbliższy weekend rozpoczną się Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych EURO 2016. Suzuki Motor Poland jest oficjalnym partnerem tej imprezy, kibicując szczypiornistom z całej Europy.

EHF 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.

Mistrzostwa Europy EHF EURO 2016 są organizowane już od 1994 roku cyklicznie co dwa lata. Jest to najbardziej prestiżowa impreza w piłkę ręczną na świecie. W styczniu w Polsce 16 najlepszych drużyn europejskich rozegra 48 meczów, gromadząc blisko 250 tysięcy widzów w halach oraz setkę tysięcy widzów w strefach kibica. Przed telewizorami zasiądą miliony widzów w całej Europie.

Start Euro 2016

Będąc oficjalnym dostawcą, Suzuki zapewnia flotę samochodów składającą się z modeli SX4 S-Cross i Vitara.  Zaangażowanie Suzuki w promocję mistrzostw jest także widoczne we wszystkich salonach sprzedaży w Polsce. Dla fanów marki i piłki ręcznej Suzuki przygotowało także serię konkursów realizowanych na portalu Facebook, w których można wygrać m.in. bilety na najciekawsze mecze.

Marka Suzuki chętnie angażuje się w różne dyscypliny sportu, promując tym samym aktywny styl życia. W Polsce Suzuki jest także sponsorem koszykówki, którą wspiera już trzeci sezon, a także Pucharów Polski w siatkówkę.

Zobacz również:   Targi Auto Nostalgia 2017 pod znakiem 50-tych urodzin AMG

Leave a Reply