Volkswagen uruchomił informacyjną stronę internetową

logo_vw (1)

Volkswagen podejmuje kolejny krok zmierzający do wyjaśnienia, które samochody z silnikami Diesla EA 189 zostaną objęte akcją serwisową. Od teraz każdy klient Volkswagena ma możliwość osobistego sprawdzenia, czy w przypadku jego pojazdu zachodzi konieczność skorygowania programu sterującego.

W tym celu Volkswagen umieścił na swojej stronie internetowej specjalne narzędzie działające online. W przygotowanej zakładce pod adresem www.volkswagen.pl, każdy klient po wpisaniu numeru nadwozia swojego samochodu otrzyma jasną informację, czy sprawa dotyczy jego pojazdu czy nie. Strona zawiera ponadto dodatkowe informacje, a także pytania i odpowiedzi dotyczące tego tematu.

Niezmiennie obowiązuje wielokrotnie powtarzane zapewnienie: Volkswagen aktywnie informuje o sprawie wszystkich klientów, których ona dotyczy. Wszystkie samochody, także przed ewentualnym poddaniem akcji serwisowej, są technicznie sprawne i bezpieczne.

Również sprzedawcy służą klientom pomocą informując na ich prośbę, czy sprawa dotyczy ich samochodu. W tym przypadku konieczne jest oczywiście podanie numeru nadwozia.

Jeszcze w październiku Volkswagen i pozostałe marki koncernu mające związek z tą sprawą przedstawią odpowiednim instytucjom rozwiązania techniczne oraz kroki, które podejmą. Właściciele pojazdów zostaną o nich poinformowani w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Zobacz również:   Nowe BMW serii 5 trafi do salonów już w lutym 2017 roku

Leave a Reply