Tak wygląda nowy Jeep Wrangler

Jeep Wrangler Sahara

Jeep Wrangler odświeżony

Jeep zaprezentował trzy zdjęcia ukazujące nowego Wranglera w konfiguracji dwu i czterodrzwiowej. Na razie to wszystko co jest wiadome, ponieważ firma nie pokazała ani większej ilości zdjęć, ani informacji i raczej nie stanie się to wcześniej niż przed swoim oficjalnym debiutem 29 listopada na targach motoryzacyjnych w Los Angeles.

Jeep Wrangler Rubicon

Fani Wranglera mogą jednak czuć się spokojni. Zdjęcia pokazują, że Jeep wciąż ma zdejmowane drzwi, zdejmowany dach i przednią szybę opuszczaną ku dołowi. Dach wciąż ma tradycyjne zewnętrzne klipsy. Co ciekawe, Rollbar zabezpieczający auto podczas wywrotki nie jest już umieszczony blisko karoserii, jak to miało miejsce wcześniej. Ciekawe jaka może być tego przyczyna, czy chodzi o kwestie bezpieczeństwa, a może powodem jest design i różne możliwości zabudowy.

Jeep Wrangler Rubicon

Nie ma również jeszcze żadnych informacji dotyczących jednostki napędowej oraz całej reszty specyfikacji nowego Jeepa. Wszystko okaże się już za niespełna miesiąc. Spekuluje się jednak że pod maską Wranglera znajdzie się turbodoładowana jednostka czterocylindrowa oraz V6 z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów.

Jeep Wrangler Sahara
Zobacz również:   Ford SYNC AppLink wyświetli mapy ze smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym w samochodzie

Leave a Reply