ZNAMY CENY NOWEGO SEAT-A IBIZA!

Nowy SEAT Ibiza wyjedzie na ulice w połowie 2017 roku i będzie występował w pięciu wersjach wyposażenia: Reference, Style, Full LED, FR i Xcellence. W kredycie Moc Niskich Rat nowy SEAT Ibiza dostępny jest już od 310 zł miesięcznie.

To nie tylko jeden z najlepiej i najdłużej sprzedających się samochodów w ofercie SEAT-a, ale także prawdziwa ikona motoryzacji, reprezentująca najważniejsze wartości hiszpańskiej marki: wyjątkową dynamikę, niepowtarzalny styl oraz nowoczesną technologię.

Na szczególną uwagę zasługuje wersja Full LED, która wyposażona jest standardowo w pełne światła LED stanowiące wyróżnik marki SEAT. Reflektory w technologii LED nie tylko pokreślają dynamiczną linię nowej Ibizy, ale również, dzięki jasnemu, jednorodnemu i długiemu strumieniowi światła – zbliżonemu barwą do światła dziennego – znacznie poprawiają widoczność podczas jazdy nocą. Dzięki atralcyjnej ofercie finansowej nowa Ibiza Full LED dostępna jest już od zaledwie 333 zł w ofercie SEAT Kredyt Moc Niskich Rat.

Prezentując ceny tych wersji Ibizy, które w pierwszej kolejności znalazły się w ofercie SEAT-a, marka udowadnia, że nowa Ibiza jest nie tylko autem niezwykle udanym, ale również przystępnym cenowo.

Wysokość rat w kredycie SEAT Kredyt Moc Niskich Rat
Nowy SEAT Ibiza – ceny w Polsce
Nowy SEAT Ibiza – ceny w Polsce
Nowy SEAT Ibiza – ceny w Polsce

Nowy SEAT Ibiza został po raz pierwszy szeroko zaprezentowany polskiej publiczności podczas Poznań Motor Show.

Zobacz również:   Zmodernizowana gama Kia cee’d – cennik i specyfikacja

Leave a Reply