Next Generation Kia Sportage (1) kopia

Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Sportage Nowej Generacji. To będzie jedna z najważniejszych premier modelowych, planowanych na drugą połowę 2015 r.. Auto zostanie zaprezentowane szerokiej publiczności podczas wrześniowego salonu samochodowego we Frankfurcie, gdzie odbędzie się jego światowa premiera.

Next Generation Kia Sportage (2) kopia

Do jesiennej wystawy we Frankfurcie jest jeszcze kilka tygodni ale koncern Kia już teraz prezentuje pierwsze informacje na temat Nowego Sportage. Są to szkice  na których widać, jak bestseller Kia nad Wisłą będzie wyglądać z zewnątrz oraz wewnątrz. Polscy klienci będą mogli zacząć składać zamówienia na Sportage IV generacji w pierwszym kwartale 2016 r.

Nowa Kia  Sportage powstała w europejskim centrum projektowym we Frankfurcie. Nie da się ukryć, że samochód  prezentuje się  jeszcze bardziej  dynamicznie od poprzednika.  Wyraziste kształty oraz śmiały i nowoczesny design to pierwsze  skojarzenia, jakie nasuwają się po spojrzeniu na szkice.

Producent zapowiada,  że wnętrze będzie bardzo eleganckie i  wyrafinowane co z pewnością zwróci uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

Next Generation Kia Sportage (3) kopia

Więcej szczegółów dotyczących nowego Sportage zostanie ujawnionych już wkrótce.

Zobacz również:   Relaksujące fotele w nowym Oplu Astra

Leave a Reply