Honda wprowadziła nową ofertę gwarancyjną, która obejmuje wszystkie modele o napędzie hybrydowym. Wśród nich znajdziemy auta z rodzin Jazz oraz CR-V, a wkrótce także HR-V. Nowa oferta gwarancyjna została stworzona we współpracy z Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG – szwajcarskim liderem rynku ubezpieczeń.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów Honda wprowadziła bezpłatny, pięcioletni okres gwarancji na całą gamę aut o napędzie hybrydowym. Właściciele modeli Jazz e:HEV, Jazz Crosstar e:HEV oraz CR-V Hybrid mogą liczyć na darmowe naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi przez okres 60 miesięcy. Wkrótce dołączą do nich także klienci, którzy zakupią najnowszą generację Hondy HR-V. Wszelkie usługi serwisowe dla aut Honda są świadczone na najwyższym poziomie dzięki zaawansowanej diagnostyce i przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych.

Wydłużenie do pięciu lat gwarancji na modele hybrydowe to dla nas bardzo ważny krok w kierunku zwiększenia zainteresowania polskich Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym kryterium przy wyborze auta jest niezawodność. Hybrydowe modele Hondy zdobyły w ostatnim czasie wiele międzynarodowych wyróżnień w tej kategorii. Wydłużona ochrona gwarancyjna zapewni naszym klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa  mówi Michael Gruen, Prezes Honda Motor Europe Limited Oddział w Polsce.

Wszelkie elementy układu hybrydowego samochodów Honda objęte są ochroną przez okres pięciu lat lub do 100 000 kilometrów przebiegu. W tych ramach Honda bezpłatnie usunie wszelkie usterki stwierdzone w samochodzie z uwzględnieniem warunków gwarancji. Właściciele nowych hybrydowych aut Honda mogą liczyć także na ochronę układu wydechowego przez okres 60 miesięcy od zakupu, bez względu na przebieg.

Dodatkowo klienci Hondy otrzymują Ubezpieczeniową Gwarancję Serwisową, w całości finansowaną przez Honda Motor Europe. Obejmuje ona szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu na terytorium Europy. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu. Wyłączeniu podlegają jedynie części wymagające okresowej wymiany oraz wyposażenie pojazdu wyszczególnione w warunkach ubezpieczenia. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji i trwa 24 miesiące lub do momentu osiągnięcia przez pojazd przebiegu 300 000 kilometrów.

Zobacz również:   Mercedes-Benz Sprinter pomaga w akcji charytatywnej „Liczy się każda mila”

Partnerem polskiego oddziału Honda Motor Europe w świadczeniu pięcioletniej ochrony gwarancyjnej jest Helvetia Schweizerische Versicherungsgesellschaft in Liechtenstein AG. Jest to filia szwajcarskiego towarzystwa ubezpieczeń, działającego na rynku od ponad 160 lat. Rolę administratora programu ubezpieczeniowego oraz Centrum Autoryzacji Szkód pełni firma WAGAS S.A., działająca na rynku ubezpieczeniowym od 2003 roku. WAGAS posiada niezbędne pełnomocnictwa do rozliczania roszczeń w imieniu zakładu ubezpieczeń, a szkody likwidowane są przez profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów i rzeczoznawców. Proces autoryzacji szkody w pełni obsługiwany jest przez dealera Hondy i WAGAS, dzięki czemu klienci Hondy mogą bez obaw powierzyć wszelkie formalności swojemu doradcy.

Leave a Reply