P90138767_highRes kopia

Dzięki nowej ofercie przygotowanej przez BMW Financial Services, decyzja o wkroczeniu w świat motoryzacji przyszłości jest teraz jeszcze łatwiejsza.

Klienci, którzy skorzystają z oferty BMW eLeasing Comfort będą mogli cieszyć się jazdą nowym BMW i3 w promocyjnej cenie 1305 zł netto miesięcznie. Niska rata leasingowa, w połączeniu z małymi kosztami utrzymania samochodu elektrycznego sprawiają, że BMW i3 jeszcze nigdy nie było tak osiągalne i przystępne cenowo.

Promocja została oparta na trzech podstawowych filarach: niskiej opłacie wstępnej w wysokości 10 proc. wartości auta, długości finansowania (36 miesięcy) oraz deklarowanym  przebiegu 15 tys. kilometrów rocznie. Jednak klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z BMW eLeasing Comfort mają możliwość regulowania tych parametrów i dopasowania warunków według własnych potrzeb i oczekiwań.

Oferta przygotowana przez BMW Financial Services to okazja, żeby otworzyć nowy rozdział swojej przygody z motoryzacją, odkryć wizję przyszłości BMW oraz ponownie zdefiniować pojęcie mobilności miejskiej.

Promocja trwa do 31 grudnia 2015.

P90138766 kopia

BMW i3 – elektryczne i elektryzujące

BMW i3 to samochód w pełni elektryczny, stworzony z myślą o mieszkańcach dużych metropolii, żyjących w ciągłym ruchu. Innowacyjny napęd eDrive pozwala na przejechanie 160 km bez ładowania, a dzięki systemowi REX (Range Extender) zasięg wydłuża się nawet do 300 kilometrów. To odległość, która spokojnie wystarczy do codziennego poruszania po mieście, a nawet do wyjechania w krótką trasę. Przybliżony koszt pokonania 100 kilometrów to jedynie 7,80 zł. Oznacza to, że przy deklarowanym przebiegu 15 tys. rocznie, właściciel BMW i3 zaoszczędzi aż 4800 zł w porównaniu do wydatku, jaki poniesie kierowca samochodu z silnikiem spalinowym (przy założeniu średniego spalania na poziomie 8 litrów na 100 km). Za tę kwotę, BMW i3 może przejechać dodatkowo ponad 60 tys. kilometrów.

Zobacz również:   MINI John Cooper Works - wyścig najwyższych lotów

Więcej informacji na temat oferty eLeasing Comfort, jak również innych promocji dedykowanych BMW i3 na stronie: http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/i/i3/2013/showroom/special_offer.html?utm_source=Agora&utm_medium=cpm&utm_campaign=I3

P90136158 kopia

Leave a Reply