Ibiza

Dwa najlepiej sprzedające się modele SEAT-a – Leon i Ibiza – są teraz dostępne z wysokimi rabatami do 4 000 zł. Dzięki takim upustom każdy kierowca może we wrześniu zadbać o wyprawkę dla wracających do szkoły dzieci, a jednocześnie cieszyć się sportowym autem.

SEAT Ibiza i Leon to design, technologia i dynamika w jednym. Oba modele są esencją wartości hiszpańskiej marki, która obecnie udowadnia, że jest również dostępna na wyciągnięcie ręki.

Dzięki promocji trwającej do 30 września br., zarówno SEAT Leon, jak i Ibiza, oferowane są z atrakcyjnymi rabatami.Ich wysokość pozwoli kierowcom zadbać o szkolną wyprawkę dla swoich pociech, dzięki czemu – nawet mając dużą rodzinę – nie muszą rezygnować ze sportowego auta.

Ibiza

Rabaty dla SEAT-a Ibizy:
  • Entry, Style, FR, Cupra – do 4 000 zł*,
  • Reference – do 5 500 zł lub 3 000 zł z promocyjnym finansowaniem*,
  • Reference, Style** – do 3 500 zł z atrakcyjnym pakietem wyposażenia za 999 zł.

* Dotyczy modelu przed faceliftingiem.
** Dotyczy modelu po faceliftingu.

Leon

Rabaty dla SEAT-a Leona:

  • Reference, Style – 2 000 zł + wyposażenie opcjonalne do 4 000 zł,
  • FR – 1 000 zł + wyposażenie opcjonalne do 3 000 zł.

SEAT Leon to jeden z czołowych kompaktów na polskim rynku, który jak żadne inne auto, daje kierowcy zastrzyk adrenaliny i funkcjonalności na co dzień. Jest on dostępny w 3 wersjach nadwoziowych – 3-drzwiowej SC, 5-drzwiowego dynamicznego hatchbacka i pakownego kombi ST.

Kierowcy decydujący się na ten model mają także szeroki wybór silników: od oszczędnych diesli TDI, przez dynamiczne TSI, aż po najbardziej ekscytującą wersję CUPRA.

SEAT Ibiza prezentuje natomiast nowy krok w świecie samochodów miejskich i wnosi do niego świeżą dawkę technologii. Oferując wiele możliwości personalizacji i wydajne silniki, stawia także na nowoczesną łączność. Na liście wyposażenia Ibizy znajduje się m.in. system MirrorLink, który łączy smartfona kierowcy z ekranem samochodu, sprawiając, że „mówią” jednym językiem.

Zobacz również:   Pokaz mocy i prezentacja nowości – rozpoczęcie nowego sezonu AMG Driving Academy

Zarówno SEAT Leon, jak i Ibiza, oferowane są w Kredycie 0%, a Leon dodatkowo w Leasingu 101%, idealnym dla firm. Finansowanie SEAT-a to najprostsza droga, by cieszyć się swoim wymarzonym hiszpańskim modelem i korzystać z jego charakteru na co dzień.

Leave a Reply