Pracownicy fabryki FCA Poland w Tychach nakręcili film z życzeniami świątecznymi.

  • Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pracownicy tyskiej fabryki FCA Poland nagrali wyjątkowe życzenia na swoich stanowiskach pracy.
  • W normalnym dniu roboczym, bez prób i podstawionych aktorów pracownicy fabryki życzą nam tego, co według nich jest w życiu najważniejsze i jednocześnie związane z ich obowiązkami.
  • Świąteczne życzenia od FCA Poland w Tychach można obejrzeć na kanale YouTube Fiata w Polsce

151216_FCA_Zyczenia_Swiateczne_02

Ten pomysł z pewnością wielu zaskoczy! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pracownicy tyskiej fabryki FCA Poland nagrali wyjątkowe życzenia na swoich stanowiskach pracy.

W normalnym dniu roboczym, bez prób i podstawionych aktorów pracownicy fabryki życzą nam tego, co według nich jest w życiu najważniejsze i jednocześnie związane z ich obowiązkami. Osoba montująca pasy bezpieczeństwa życzy zatem wielu bezpiecznych podróży, na stanowisku indywidualizacji Fiata 500 pracownice zachęcają do realizacji kolorowych marzeń, a specjalista kontroli jakości życzy, aby nam się wszystko dobrze składało i było na „tip top”. Ciepłe słowa płyną z kolejnych stanowisk linii produkcyjnej, a dobór życzeń dopasowanych do wykonywanych zadań i naszego codziennego życia wywołuje coraz większą radość i serdeczność. Świąteczne życzenia można obejrzeć na kanale YouTube Fiata w Polsce: https://youtu.be/wNgwOCNX7OM

Załoga Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach, nagrywając życzenia, uchyla przed nami rąbka tajemnicy i pokazuje fragmenty linii produkcyjnej nowego Fiata 500. To właśnie najnowsza generacja tego kultowego samochodu, produkowana w tyskiej fabryce, od dnia lipcowej premiery 2015, przez kolejne miesiące utrzymuje się na pozycji lidera w segmencie aut mini w Europie.

Dodatkowo, w dniu nagrania, które odbyło się 11 grudnia br., w fabryce właśnie trwał audyt World Class Manufacturing (WCM). Tyska fabryka „broniła” świetnego zeszłorocznego wyniku. Po południu, zaraz po nagraniach, wszyscy odetchnęli z ulgą – w hali montażu stanęła wielka pachnąca choinka i został ogłoszony werdykt – tyski zakład Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ponownie otrzymał certyfikat „Złoty Poziom WCM”, potwierdzając dążenie do zarządzania produkcją według najlepszych światowych standardów w zakresie bezpieczeństwa, ekologii, utrzymania ruchu, logistyki oraz kontroli jakości.

Leave a Reply