Nowy Citroen C4 i Ë-C4

Kontynuując udaną ofensywę SUV-ów, z wprowadzonymi do sprzedaży C3 Aircross SUV i C5 Aircross SUV (odpowiednio 300 000 i 200 000 sprzedanych egzemplarzy od ich debiutu), Citroën powraca na rynek hatchbacków. Przy ponad 1,700 000 samochodów sprzedanych w Europie w 2019 r. (prawie 11% całkowitej sprzedaży samochodów osobowych), obecność w segmencie kompaktowych hatchbacków jest niezbędna na rynku europejskim. Nowy C4 i Nowy ë-C4 – 100% ëlectric to kompaktowy hatchback nowej generacji, zainspirowany jego klientami oraz sposobem, w jaki użytkują oni samochód. Posiada on wszelkie niezbędne cechy potrzebne do wprowadzenia innowacji do segmentu, który musi się zmienić.

Dzięki wyjątkowej i odważnej tożsamości, Nowy C4 i Nowy ë-C4 – 100% ëlectric oferują nową koncepcję w sercu segmentu kompaktowych hatchbacków. Dzięki podwyższonej i asertywnej postawie kształt nadwozia łączy w sobie elegancję i dynamikę hatchbacka, subtelnie przyjmując pewne cechy SUV-a dla dodatkowej siły i charakteru. Aerodynamiczny i płynny, nawiązuje do znaków towarowych Citroëna, w szczególności nowej sygnatury diodowego oświetlenia przedniego i tylnego w kształcie litery V, z nowym wyrazem stylu, który jest bardziej asertywny, muskularny i dynamiczny. Jego ciepłe i nowoczesne wnętrze natychmiast wyraża dobre samopoczucie, komfort i nowoczesność. Każdy klient będzie mógł skonfigurować swój samochód tak, aby pasował do własnego wizerunku dzięki 31 kombinacjom nadwozia i 6 wewnątrz.

Nowy ë-C4 – 100% ëlectric, piąty w ofensywie elektryfikacyjnej marki, i Nowy C4 oferuje klientom wybór spośród trzech rodzajów wydajnych jednostek napędowych: 100% elektrycznej 100 kW (136 KM) o zasięgu 350 km, zapewniającej dużą swobodę ruchu, silnika benzynowego Euro 6d nowej generacji od 100 KM do 155 KM lub Diesla od 110 KM do 130 KM.

Nowy C4 i Nowy ë-C4 – 100% ëlectric oferują nowy etap programu Citroën Advanced Comfort®, oferując nowoczesny, wszechstronny komfort dla wszystkich, z naciskiem na każdy aspekt dobrego samopoczucia na pokładzie. Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi i fotelami Advanced Comfort zapewnia komfort jazdy. Komfort życia poprawia duża przestrzeń wewnętrzna, w tym najlepsza w klasie przestrzeń na kolana, pomysłowe schowki i Smart Pad Support Citroën™. Komfort umysłu zapewnia kojąca i świetlista atmosfera z ciepłymi materiałami i otwieranym szklanym szyberdachem. Komfort użytkowania pojawia się dzięki 20 technologiom wspomagającym jazdę, w tym Highway Driver Assist, półautonomicznemu systemowi jazdy poziomu 2 i 6 technologiom łączności. Te cechy są jeszcze bardziej wzmocnione w Nowym ë-C4 – 100% ëlectric oferującym wszystkie zalety ë-Comfort, takie jak: ciszę, płynność, łatwość i przyjemność użytkowania.

Leave a Reply