Odważna stylistyka, nowoczesne wnętrze wykończone wysokiej jakości materiałami, dynamiczne osiągi oraz liczne technologie w jeszcze korzystniejszej cenie. Tak w skrócie można podsumować specjalną ofertę na nowego Nissana Micra. Ceny podstawowej wersji VISIA wyposażonej m.in. w 6 poduszek powietrznych, ESP oraz system wspomagania ruszania pod górę rozpoczynają się już od 43 990 złotych.

Oferta specjalna dotyczy wszystkich wersji wyposażenia, a co więcej nie jest ograniczona czasowo. W zależności od wybranej konfiguracji ceny katalogowe zostały obniżone od 2 000 złotych (VISIA/VISIA PLUS) do nawet 4 500 złotych (N-CONNECTA).

W rezultacie osoby poszukujące nietuzinkowego pojazdu z segmentu B będą miały do wyboru szeroki wachlarz możliwości w zakresie wyposażenia wnętrza oraz wykorzystanych rozwiązań technologicznych. Przykładowo, dostępna od 53 490 złotych wersja N-CONNECTA napędzana jest przez dynamiczny silnik IG-T o mocy 90 KM, a jej standardowe wyposażenie obejmuje m.in. wbudowany system nawigacji NissanConnect z 7” ekranem dotykowym, klimatyzację, 16” felgi ze stopów metali lekkich, przednie lampy przeciwmgłowe oraz przyciemniane tylne szyby.

http://www.test.auto.pl/testy/test-nissan-micra-ig-t-90-n-connecta/

Zobacz również:   PEUGEOT prezentuje nowe układy napędowe Plug-in Hybrid

Leave a Reply